Facebook ve İnstagram Otomatik Paylaşım Robotu

Dini sayfa adminlerin yaşadığı erişim sorunlarını gidermek ve Daha az emekle Daha çok kişiye ulaşmalarını islamı tanıtma bilgilendirme ve yaymalarına yardım amacıyla kurmuş olduğumuz bu sistemi sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.. takipciartirma.com sitesini kurduk.

İnstagram Otomatik botunun Bazı Özellikleri

  • Başka İnstagram hesabındaki Paylaşımı (Yazı, görüntü, video) Kendi Hesabınızda Paylaşabilirsiniz
  • Belirlediğiniz Konum veya etiketlerle bağlantılı kullanıcıları Takip edebilir hesaplarına yorumlar bırakabilir ve paylaşımlarına beğeniler bırakabilirsiniz
  • Tüm bunlara zaman ayarı verebilirsiniz. Örneğin Saatte 1 Paylaşım yap Veya 2 dakika da bir takip Et 10 dakikada bir yorum yap gibi
  • Konum Bazlı takip Etme, Beğeni atma yorum yapma, hastaglerden kullanıcılara ulaşmak, paylaşımları silmek, kullanıcılara özel mesaj atmak, ve tüm bunları yaparken Takip ettiklerinizi veya takipçilerinizi hariç tutma özelliği gibi onlarca özellik mevcut.
  • Ayrıca butun bunları yaparken sistemin açık kalmasına gerek yok siteden çıksanız bile yapmış olduğunuz ayarlar doğrultusunda 7 24 zahmetsizce verdiğiniz emirleri yapmaya devam eder.
  • DETAYLARA RESİMDEN BAKABİLİRSİNİZ

İSTİSMARLARIN ÖNÜNE GEÇEBİLMEK İÇİN BU SİSTEME HERKES ALINMAYCAKTIR. EĞER REKLAM AMAÇLI KULLANMAK İSTEYEN OLURSA REKLAMCILARA ÖZEL TÜM ÖZELLİKLER AÇIK ŞEKİLDE VE SINIRSIZ HESAP KULLANABİLME İMKANINI SAĞLAYAN BİR ABONELİĞİ CUZİ BİR MİKTAR KARŞILIĞINDA VEREBİLİRİZ BU SAYEDE HEM SİTEMİZİN MASRAFLARI DÜŞÜRÜLMÜŞ OLACAK HEMDE REKLAMCI DAHA AZ BİR ÜCRETLE DAHA ÇOK ÜRÜNÜNÜ SATABİLECEKTİR.

AYRICA BÜTÜN BU SİSTEM İNSTAGRAMIN SUNMUŞ OLDUĞU APİ DESTEĞİ SAYESİNDE YAPILMAKTADIR. %100 GÜVENLİDİR.

 

Facebook İçin Yakında Tanıtım Yazısı ve görüntüler eklenecektir.